CB Łuczyk - FHU Farmer Helena Łuczyk

CB Łuczyk - FHU Farmer Helena Łuczyk
Adres:
Jawornik Polski 61
37-232 Jawornik Polski
Zobacz na mapie
Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pon.-sob. 7:00-17:00 (Zima 7:00-16:00)
Telefon:
693867777
  • Obserwuj
    Kliknij Obserwuj, aby szybko dotrzeć do ofert tej hurtowni z poziomu Twojego panelu i otrzymywać powiadomienia mailowe o nowościach w asortymencie składu.

Oceń hurtownię

zasady oceniania
Oferta: 5 4 3 2 1
Obsługa: 5 4 3 2 1

Uwagi:

O firmie

Firma Handlowo Usługowa FARMER Helena Łuczyk powstała w lutym 1992 roku. Jej początki działalności są związane z handlem detalicznym produktów do produkcji rolnej a w szczególności środków ochrony roślin. Przez kolejne lata zgodnie z trendami panującymi na rynku, następowało stopniowe poszerzanie oferowanego asortymentu. Obecnie posiada dwie filie znajdujące się w Jaworniku Polskim pod numerem lokalu 61 i Siedleczce pod nr 121. Ważną chwilą było wydzielenie w 2007 roku z FHU Farmer działalności dwóch sklepów spożywczych i przekazanie ich do FHU MR Mirosław Łuczyk. Obecnie jest to firma rodzinna, prowadzona w większości przez nowe pokolenie rodziny, co pozwala śmiało patrzeć w przyszłości dzięki nowoczesnemu podejściu do zagadnień rynku.

W 2004 roku otwarta została w Siedleczce stację paliw na której aktualnie poszerzana jest oferta materiałów budowlanych. Od 2008 roku przedsiębiorstwo stowarzyszyło się z ogólnopolską siecią hurtowni budowlanych GHB w z siedzibą w Bydgoszczy. Dzięki przynależności do sieci ponad 200 składów budowlanych w Polsce, nastąpił wręcz skokowy wzrost obrotu materiałami budowlanymi. Inwestycje w własny tabor transportowy poszerzyły ofertę o usługi transportowe jak i handel opałem.
Aktualnie możemy pochwalić się pełną oferta produktów dla budownictwa jak i szeroko pojęte artykuły gospodarstwa domowego. Poczynając na materiałach ściennych, wykończeniowych, rolnych poprzez takie asortymenty jak kostki brukowe i granitowe, piaski, żwiry kończąc na opale i paliwach samochodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, zaskoczymy Państwa nie tylko cenną ale i bogatą ofertą której nie spodziewali byście się takich miejscowościach jak Jawornik Polski czy też Siedleczka.

Ta hurtownia nie posiada jeszcze opinii.

Bądź pierwszy i podziel się opinią na temat tej hurtowni!

Inne składy GHB w województwie: podkarpackie

BETONSTAL Sp.J.

Ulica: 29 Listopada 26
Miejscowość: Ustrzyki Dolne
Kod pocztowy: 38-700

Zobacz pełny opis

WOLBUD 95

Ulica: Przysietnica 646
Miejscowość: Brzozów
Kod pocztowy: 36-200

Zobacz pełny opis

ZUH WIELOBÓB

Ulica: Okulickiego 2C
Miejscowość: Sanok
Kod pocztowy: 38-500

Zobacz pełny opis

TERMICO

Ulica: Targowa 8
Miejscowość: Mielec
Kod pocztowy: 39-300

Zobacz pełny opis

Wyślij wiadomość do tej hurtowni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.), w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną za pomocą formularza wiadomość e-mail.

Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że:

  • Administratorem zebranych danych osobowych jest Grupa Handlo-Budowa Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
  • (ul. Leszczyna 53, 85-356, Bydgoszcz) KRS 0000004773 NIP REGON 4114083783
  • Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w tym celu zostaną przekazane do podmiotu (składu budowlanego związanego umową partnerską z Grupa Handlo-Budowa sp. z o. o.) do którego skierowana jest wiadomość.
  • Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Polityki prywatności.